“Я застряг українській владі у горлі”: Стало відомо, яке відчайдушне рішення прийняв Саакашвілі

Колишній президент Грузії, екс-голова Одеської області, лідер партії “Рух Нових сил” Міхеїл Саакашвілі звернувся до українців з проханням про допомогу. Виступаючи на брифінгу, він заявив, що “застряг у них (у влади, – ред.) в горлі”, передають Патріоти України з посиланням на Politeka.

“Вони хочуть екстрадувати мене до російсько-грузинського олігарха Іванішвілі, який отримав це завдання від Путіна. Після того, як я приїхав на Майдан, Путін доручив Іванішвілі порушити проти мене справу”, – пояснив Саакашвілі.

Політик упевнений, що влада дуже боїться протесту під Радою. У зв’язку з цим він прийняв відчайдушне рішення – переміститися до протестуючих на площу під ВР.

Саакашвілі також закликав лідерів опозиції, зокрема, Садового і Гриценка прийти до нього, щоб разом поговорити про реформи.

При цьому Саакашвілі не виключає, що влада спробує його схопити і позбутися. “Спочатку позбавили громадянства моїх соратників – вислали мені “чорну мітку”, але я не зрозумів. Тоді позбавили громадянства мене … Я прошу захисту у моїх друзів – киян, у пристойних громадян України. Я буду вас захищати, але давайте захищайте мене”, – резюмував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *