Я на ньому летів: Лукашенко попався на брехні

Білоруські вчені будуть займатися виробництвом електрокарів

Президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів, як він тестував електрокар Tesla.

“На ньому можна з будь-якою швидкістю їхати. Чесно зізнаюся: проїхав 280 км/год і злякався, що він може злетіти. Літак злітає і сідає з такою швидкістю. Дуже хороший автомобіль”, – сказав президент.

Однак The Village засумнівався в правдивості слів Лукашенка. “Tesla Model S в топової комплектації P100D має максимальну швидкість лише в 250 км/год по документації. А реальні тести падіння крутного моменту зі збільшенням швидкості, проведені в США, показали, що на рівній поверхні розігнати цю машину більш, ніж до 230 км – вельми проблематично”, – зазначають фахівці.

Також після поїздки Лукашенко заявив, що білоруські вчені будуть займатися виробництвом електрокарів.

“Нам треба їх проводити. Я розраховую на китайців, що вони на Geely паралельно разом з нами зможуть створити електромобіль”, – сказав президент.

Лукашенко про електромобілі

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що Білорусь вирішила не відставати від нових тенденцій в автомобільному світі, де все популярнішими стають екотехнології, і представила електромобіль власного виробництва. Презентували білоруську новинку на полігоні для випробувань мобільних машин Об’єднаного інституту машинобудування Національної академії наук.

Автор матеріалу:Александр Титаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *