План “Б” для міністра: У Авакова раптово виявився панамський паспорт і затишна вілла класу «люкс» на Мальорці, звідкіля екстрадувати майже не можливо – ЗМІ

Тема наявності паспортів інших країн в українських високопосадовців є кричущим порушенням законодавства. Законодавства, котре такі люди як міністр МВС зобов’язані всіляко підтримувати. Незадекларована нерохомість – тема генрокурора Луценка та НАБУ

Так, наприклад, як інформує видання UA-Reporter, у Арсена Авакова раптово виявився не тільки панамський паспорт, але і затишна вілла класу «люкс» на Мальорці площею 675 кв.м., передають Патріоти України.

У будиночку пана Авакова, за повідомленням ЗМІ, є аж цілих п’ять спалень, стільки ж ванних кімнат, гараж на 12 машин. Затишне гніздечко міністра внутрішніх справ розташоване на першій лінії моря, тобто Арсен Борисович – щасливий володар власного пляжу.
З особливостей будинку, за твердженням журналістів, також виділяються: просунута система кондиціонування, центральне опалення з дублюючою системою, наявність гостьового будинку на 8 мешканців і стоянку на 10 місць.
Загальна площа ділянки становить 6194 кв.м. Орієнтовна ціна цієї пишноти – € 12 000 000.

Автори статті заявляють, що в разі викриття і скинення Порошенка, Аваков тікатиме саме на Мальорку, звідки дістати його буде практично неможливо.

Опублікував: Олег Устименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *