Перша розмова після обрання: Про що домовились Порошенко і Меркель. Це кардинально змінить ситуацію в Україні

Президент Петро Порошенко і канцлер Німеччини Ангела Меркель у телефонній розмові скоординували підходи до реалізації ініціативи щодо розгортання миротворчої місії ООН в окупованому Донбасі і на захопленому бойовиками ділянці кордону з РФ. Про це повідомляє прес-служба глави української держави, передаєКоррупція.Інфо.

У бесіді сторони обмінялися думками про розвиток ситуації на сході України та стан імплементації мінських домовленостей.

“Зокрема, були скоординовані підходи до реалізації ініціативи щодо розгортання миротворчої операції ООН на території окупованої частини Донбасу і неконтрольованого ділянки українсько-російського кордону”, – йдеться в повідомленні.

Також Порошенко привітав Меркель з перемогою її політсили – ХДС – на парламентських виборах в Німеччині. “Від цієї перемоги залежить стабільність всієї Європи”, – зазначив президент, побажавши канцлеру успішного завершення коаліційних переговорів.

25 вересня 2017 року міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна запропонує проект резолюції Ради безпеки ООН про миротворчу місію в Донбасі після узгодження позиції з іноземними партнерами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *