“Наконец мы до тебя добрались! Мусора н*хер отсюда”: В Києві на суді закрутили екс-міністра та радника Авакова, фото-відео жертви

Шкіряка біля входу в будівлю суду оточила юрба з близько сотні чоловік, які вимагали, щоб він подалі відійшов від місця зібрання. Пропозицію людей Шкіраяк проігнорував, що вявилось для чиновника фатальним.
Фото: korrespondent.net.Фото: korrespondent.net.

Під будівлею Вищого спеціалізованого суду Києва, де проходить засідання у справі бердянського прикордонника Сергія Колмогорова, якого суд нижчої інстанції засудив до 13 років в’язниці за умисне вбивство та перевищення службових повноважень, побили радника глави МВС Зоряна Шкіряка. Про це з місця подій повідомляє кореспондент “Обозревателя”, передають Патріоти України з посиланням на bzns.media.

Шкіряка біля входу в будівлю суду оточила юрба з близько сотні чоловік. Після цього радника міністра почали бити, вигукуючи: “Нарешті ми до тебе дісталися!”.
Опублікував: Олександр Смаглюк
Загрузка...

One thought on ““Наконец мы до тебя добрались! Мусора н*хер отсюда”: В Києві на суді закрутили екс-міністра та радника Авакова, фото-відео жертви

 • Січень 10, 2018 at 5:06 pm
  Permalink

  Recovery face, pulling wrinkles without jabs and procedures is available to everyone. Chemical elements remove components of old cells. Epidermis quickly is updated. A face without wrinkles and signs of acne. Impressive improvement of the external appearance of the skin. Rejuvenation, plastic, removal wrinkles are guaranteed.
  make chemical peeling started by German workers in the 19th century. Since then, reliability procedures has grown several times. Result can purchase and domestic conditions. Skin becomes smooth and light, without wrinkles, redness.
  chemical peel before and after photos

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *