На два фронти: Поклонська виявилася громадянкою України

Хто б міг подумат

Скандально відома екс-“прокурор” Криму, а нині депутат Державної думи Наталя Поклонська виявилася українською громадянкою, хоча пройшло вже декілька років з тих пір, як вона перейшла на бік Росії.

Як повідомляє портал Рoliteka, про те, що “няшу” не позбавляли українського паспорта, йдеться у відповіді на офіційний запит в Адміністрацію Петра Порошенка. На питання про те, чи була Поклонська позбавлена ​​громадянства України, у відповідь прийшло повідомлення, що такі профільні структури як Міграційна служба і Міністерство закордонних справ подібної інформації президенту не надсилали.

“Відповідно до статей 24 і 25 Закону “Про громадянство” повноваження з підготовки подань про втрату особами громадянства України на розгляд комісії при президенті з питань громадянства здійснюється профільними установами”, – роз’яснили в Адміністрації і додали, що тепер і самі звернулися до відомств, аби дізнатися точну відповідь.Деякі російські ЗМІ заявили, що Поклонська отримала російський паспорт ще в 2014 році. Чи так це, стане відомо пізніше.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал “Знай.ua” повідомляв про те, що Поклонська засвітила непристойно дорогий аксесуар.

Автор матеріалу:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *