“Ми готові виділити миротворчий контингент”: У Білорусі зацікавлені встановити “мир, стабільність та спокій” на Донбасі

Крім того, глава МЗС Білорусі додав, що вони і далі готові надавати в Мінську майданчик для засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі.​

Білорусь готова направити миротворчий контингент на Донбас. Про це глава МЗС Республіки Білорусь Володимир Макей сказав на спільній прес-конференції в Москві з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.«Якщо необхідно буде, ми готові виділити відповідний миротворчий контингент, якщо це буде прийнятним для всіх зацікавлених сторін, для того, щоб брати участь у вирішенні миротворчих завдань», – сказав Макей.

При цьому він заявив, що Білорусь зацікавлена, щоб на сході України якомога швидше встановився «мир, і стабільність, і спокій».

Також він нагадав, що ще в жовтні 2014 року президент Білорусі Олександр Лукашенко говорив про готовність направити миротворців на Донбас.

Крім того, Макей додав, що Білорусь готова і далі надавати в Мінську майданчик для засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі.

Опублікував: Олександр Смаглюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *