Дівчата, не хвилюйтеся! Гінекологи розвіяли одвічний міф про ЦЕ

Гінекологи відповіли на запитання, яке турбує багатьох жінок: чи розтягується піхва під час сексу та чи повертається вона потім у первісну форму.

Відповідь на це питання шукали журналісти Daily Mail.

Медики стверджують, що піхва, як гума, розтягується і повертається в свою первинну форму і розмір. Вона може пристосуватися до гігієнічного тампону, чоловічого статевого органу і дитини. Винятком є лише перший раз – саме тоді і “встановлюється” майбутній розмір вагіни.

“Дівоча пліва – мембрана, яка оточує або частково закриває зовнішнє вагінальний отвір – розривається, що іноді може призвести до помірного кровотечі. І вагінальне отвір збільшується в розмірах”, – розповіла доктор Мішель Метц.

Ширина вагіни для кожної жінки індивідуальна. Але це нормально і тут нема про що турбуватися, запевняє Метц. Піхву збільшується в розмірах під час сексу з різними партнерами і різними розмірами, але потім знову повертається до первісної форми – неможливо, щоб статеві контакти назавжди розтягнули піхву.

Як повідомляв портал “Знай.ua“, експерти розповіли про дивні речі, які можуть відбуватися з деякими жінками під час вагітності.

 

Автор матеріалу: Антон Дорошенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *