Звернення Зеленського до СБУ здійняло бучу у соцмережах

Гуморист не стримував емоцій і вперше висловив все,що думає

Нещодавнє звернення українського гумориста, засновника студії “Квартал-95” Володимира Зеленського до силовиків викликало неабиякий резонанс у суспільстві.

Приводом для цього стала заборона в’їзду на територію нашої країни зірці серіалу “Свати” Федору Добронравову, і ризику закриття самої стрічки.

Загрузка...

 “Це український серіал. Цей серіал придуманий мною. Цей серіал зроблений нашими людьми. Якого біса ви там щось пропонуєте? Хто ви такі? Що ви зробили? Якщо ви – Служба Безпеки України – піклуйтеся про безпеку України. Щоб на вулицю можна було вільно піти і дітям було не страшно”, – не стримував емоцій Зеленський.

Після публікації ролику у Facebook думки українців розділилися. Дехто запевняє: серіал і до цього не дивилися, а значить його відсутність не така вже й велика трагедія.

Та більшість зійшлися на тому, що такий крок – повернення в часи СРСР, коли заборони набували масового характеру. Зеленському жартома пропонують балотуватися у президенти і помічають цікаву деталь: вираз обличчя гумориста говорить сам за себе – мовляв, якби міг собі це дозволити, то висловився б ще жорсткіше.

Дивіться: звернення Зеленського до СБУ

Накипело!

Опубліковано Владимиром Зеленским 23 листопад 2017 р.

 

Як повідомляв портал “Знай.ua”, Зеленський жорстко відповів СБУ на заборону в’їзду до України зірці серіалу “Свати”.

Автор матеріалу: Марина Лонская
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *