Звернення Зеленського до СБУ здійняло бучу у соцмережах

Гуморист не стримував емоцій і вперше висловив все,що думає

Нещодавнє звернення українського гумориста, засновника студії “Квартал-95” Володимира Зеленського до силовиків викликало неабиякий резонанс у суспільстві.

Приводом для цього стала заборона в’їзду на територію нашої країни зірці серіалу “Свати” Федору Добронравову, і ризику закриття самої стрічки.

 “Це український серіал. Цей серіал придуманий мною. Цей серіал зроблений нашими людьми. Якого біса ви там щось пропонуєте? Хто ви такі? Що ви зробили? Якщо ви – Служба Безпеки України – піклуйтеся про безпеку України. Щоб на вулицю можна було вільно піти і дітям було не страшно”, – не стримував емоцій Зеленський.

Після публікації ролику у Facebook думки українців розділилися. Дехто запевняє: серіал і до цього не дивилися, а значить його відсутність не така вже й велика трагедія.

Та більшість зійшлися на тому, що такий крок – повернення в часи СРСР, коли заборони набували масового характеру. Зеленському жартома пропонують балотуватися у президенти і помічають цікаву деталь: вираз обличчя гумориста говорить сам за себе – мовляв, якби міг собі це дозволити, то висловився б ще жорсткіше.

Дивіться: звернення Зеленського до СБУ

Накипело!

Опубліковано Владимиром Зеленским 23 листопад 2017 р.

 

Як повідомляв портал “Знай.ua”, Зеленський жорстко відповів СБУ на заборону в’їзду до України зірці серіалу “Свати”.

Автор матеріалу: Марина Лонская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *