Злочин і кара: В Україні залишили без ліцензії відомі радіостанції групи, що належить “гаманцю” Януковича

Причиною стали порушення термінів подачі документів, або непрозора система власності. Хоча про вланика медіа холдінгу відомо – це біглий “младоолігарх” Сергій Курченка, котрий втрачає активи в Україні один за іншим, зате набуває на окупованому Донбасі
Сергій Костинський. Фото: mip.gov.ua. 

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення не продовжила ліцензії ряду радіостанцій, які входять в структуру медіахолдингу UMH (United Media Holding group). Про це на своїй сторінці в Facebook написав член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський, передають Патріоти України.Він також зазначив, що Нацрада звернулася до суду щодо анулювання ліцензій цих радіостанцій. Причиною стали порушення термінів подачі документів, або непрозора система власності.

У списку, який привів Констинський на своїй сторінці, 36 радіостанцій. Серед них радіостанції “Ретро ФМ”, “Авторадіо”, NRJ, “Радіо Next” в різних містах України.

Костинський запевнив, що така практика буде застосовуватися по відношенню до всіх ліцензіатів, які будуть порушувати законодавство. До складу холдингу UMH Group входить близько 50 брендів ЗМІ. Холдинг був заснований в 1994 році Борисом Ложкіним, і в червні 2013 року був проданий групі компаній ВЕТЕК, яка належить Сергію Курченку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *