Заберіть від екрану дітей: Україною їздить голий театр

Вони показали те, про що зазвичай мовчать борці за моральність

У дюжині українських міст справжній фурор викликала досить відверта вистава“Спокуса”, яку нещодавно презентували й у столичному Центральному будинку офіцерів.

Еротична комедія прославилася перш за все акторським складом – зіграла в ній 10-разова чемпіонка Ксенія Суровцева, 2-разовий чемпіон України з бодібілдингу Алекс Страйк і 18-річна працівниця цирку Дар’я Бігаєва, а режисером виступив Євген Олійник.

За сюжетом, троє друзів зустрічаються знову після 10 років розлуки, збираються разом відвідати тренування: Іво (власник клубу), Кеша (одружений невдаха) та Паша (мріє про секретарку, але також одружений).

Наступний акт переносить глядача в американський стриптиз-клуб, там починається найцікавіше.

Зірка еротичного танцю Алекс хоче звільнитися і забрати із собою інших. Вони влаштовують так званий кастинг, який поступово перетворюється на суцільне шоу для дорослих.

“Чим зможемо виділитися?” Ми хотіли показати, що стриптиз – це не лише красиво, а й культурно. На сцені повністю ніхто не оголюється, дівчата навіть не знімають верх. Ми довго шукали п’єсу, та врешті вирішили написати її самі. За основу взяли взаємовідносини чоловіка та жінки. Є такі теми, як нариви, про які прийнято не говорити. Це зрада, чоловічий тестостерон, який вимагає різних жінок та жіночий флірт. Їх ми й розкрили”, – прокоментував режисер.

Дивіться: вистава “Спокуса”, трейлер

Як повідмоляв портал “Знай.ua”, зірка українського театру та кіно відзначив ювілей.

Автор матеріалу: Марина Лонская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *