Як за допомогою йоду і соди перевірити, що ви вагітні?

Перепади настрою, відсутність місячних, постійна сонливість і легке нездужання вранці – всі ці ознаки знайомі багатьом жінкам і говорять вони в 90% випадків тільки про одне: “Ви вагітні”.

тест на вагітність

І щоб визначити, наскільки правдиві відчуття організму, сучасна медицина надає досить багато способів для визначення вагітності. Це і тест – смужки, експрес – тести, струменеві тести і звичайно ультразвукове дослідження. Але як же хочеться швидше дізнатися результат свого стану, а під рукою в домашній аптечці не у кожної жінки знаходиться арсенал перевірочних тестів. У цьому випадку допоможуть так звані “народні” методи для визначення вагітності на ранньому терміні. Серед підручних індикаторів вагітності може бути сода, йод. І, як правило, визначати за допомогою таких інгредієнтів вагітність можна виключно до 10 тижнів. Як визначити вагітність йодом? Звичайно, багато сучасних жінки навіть не здогадуються про те, наскільки швидко і легко визначити вагітність за допомогою йоду. Хоча судити про точність і правдивість такого тесту на вагітність важко, але все ж спробувати варто. Як мінімум цей процес підніме настрій.

Що необхідно для проведення тесту? Щоб пройти цей тест на вагітність з йодом, знадобиться: сеча, бажано ранкова звичайна піпетка власне сам йод чистий стакан чистий аркуш паперу. Принцип дії, за яким відбувається перевірка вагітності йодом, практично такий же, як з тестовими лакмусовими папірцями. Тільки тут потрібно знати пару слушних порад і нюансів. Всього існує два способи перевірки вагітності за допомогою звичайного аптечного йоду і ранкової сечі передбачуваної матусі.

У першому випадку необхідно в зібрану чисту баночку ранкової сечі капнути крапельку йоду. Але капнути потрібно так, щоб крапля потрапила в стаканчик повільно (а не вистрибнула з піпетки) і поспостерігати за нею. Якщо крапелька залишиться на поверхні і не розпливеться – тоді вітаємо, результат позитивний. Навіть якщо крапля спочатку потоне і відразу спливе і не розтечеться – результат той же. А ось якщо капнути крапельку йоду, і вона потоне або розпливеться по поверхні суцільним плямою – це буде означати, що приводу для хвилювання і вагітності немає.

Щоб дізнатися про вагітність за допомогою соди, необхідно зібрати грам сто ранкової сечі, потім в ємність з сечею всипати чайну ложку соди. Результати: сеча засичала, і з’явилися пухирці – ви не вагітні; немає реакції соди з сечею, вона просто випадає в осад – ви вагітні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *