Вона дізналася, що чоловік їй зраджує і вирішила зробити йому незабутній подарунок на День Народження! Ось це жінка!

Істина про те, що людина пожинає плоди своїх праць і навіть зусиль, завжди актуальна. Історія подружньої пари тому приклад.

Підпишіться на наші  новини в Facebook або Twitter

Істина про те, що людина пожинає плоди своїх праць і навіть зусиль, завжди актуальна. Історія подружньої пари тому приклад.

Ситуація, коли чоловік гуляє на стороні, зустрічається часто. Провчити свою половину пробують одиниці. Замість смирення дружина проявила кмітливість і винахідливість і провчила благовірного, передає Ukr.Media.

Жінка дізналася про зраду другої половини задовго до дня «ікс». Вона не подавала виду, приховуючи пригнічений стан і принижену гідність. В день народження чоловіка чекав незабутній подарунок. Який? Дочитайте цю історію до фіналу!

«Спочатку я сумнівалася в невірності чоловіка. Але з кожним днем збільшувалася кількість доказів. Ситуація вимальовувалася не райдужною. Мені було важко бачити і чути, як чоловік залицяється по телефону і навіть фліртує. Запитувала його про співрозмовника на іншому кінці дроту. Чоловік нахабно брехав, що він спілкується з мамою. Фліртує з мамою?..

Чаша терпіння наповнювалася. Пізні повернення з роботи не підтверджувалися словами колег з його роботи. Після робочого дня він проводив кілька годин незрозуміло де. Так моя мука тривала кожен день!

Останньою краплею стали зникнення ночами. Чоловік ввечері нібито ходив за продуктами, а поверталася далеко за північ.

Для себе зрозуміла – хороший детектив розставить крапки над «і». Раджу всім обдуреним жінкам: не мучтеся в сумнівах і не вірте казкам гулящих чоловіків, а наймайте спеціаліста. Докази провини чоловіка на суді при розлученні стануть хорошими аргументами, наприклад, при розділі майна. І детектив не підвів…

Я зберігала мовчання кілька місяців. Чекала дня народження чоловіка. Я дізналася деякі обставини цього торжества, і вирішила зібрати неспростовні докази зради, щоб після розлучення бути фінансово незалежною і навіть придбати житло. Мої припущення виявилися вірними – чоловік планував відзначити день народження не з близькими та друзями, а з тим самим колегою. Незаперечними доказами стали, знайдені в затишному місці, пляшка шампанського та два келихи.

На день народження своєї половини я з його батьками, братом та нерозлучними друзями домовилася зібратися біля дверей в нашу квартиру. В якості подарунка приготувала великий торт зі свічками. Будь-якому чоловікові таку увагу сподобалося, якби не певні обставини. Інтрига наростає!

Вранці ми зустрілися біля під’їзду, і я відкрила двері оселі своїм ключем. Всі вели себе тихо. Адже хотіли привітати сонного іменинника в ліжку. Так воно і сталося! Але шок від того, що відбувається охопив кожного!

У ліжку мій чоловік був не один! Побачивши невірного сина, мати кинула в нього торт і заплакала. Сестра і батько накинулися з докорами. Друзі теж стали обурюватися. А я виявляла розгубленість і нерозуміння того, що відбувається. Всередині ж усе тріумфувало – я помстилася. Гола коханка шукала свій одяг, а колишній чоловік плакав і говорив: «Що я наробив».

Жінка помстилася недбайливому чоловікові, а зібрані документи і свідчення очевидців їй допоможуть у суді. А Ви вважаєте вона права?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *