Вісім причин не відмовлятися від сексу

Як повідомляє Depo.Львів, важливість здорового сексуального життя для дорослої людини важко переоцінити. Довге утримання тягне за собою як психологічні, так і фізіологічні наслідки. І все ж навіть у сімейних пар бувають періоди любовного затишшя. Якщо таке відбувається і в вашому житті, у вас є як мінімум вісім причин скоріше поговорити з коханою людиною і повернути перчинку у відносини.

1.Ви частіше хворієте

Тривале утримання послаблює імунну систему. Особливо восени ви помітите, що віруси застуди та грипу так і липнуть до вас. Можливо, вам дійсно потрібен ліжковий режим. Ну ви зрозуміли…

2. Частіше відчуваєте стрес

Як відомо, секс – це прекрасний спосіб скинути нервове напруження. Регулярне статеве життя утримує рівень кортизолу – гормону стресу – в межах норми. А значить, якою б завал ні трапився на роботі, ви не перетворитеся на бомбу з годинниковим механізмом.

3. Зникає збудження

Прийнято вважати, що стриманість змушує людей постійно відчувати збудження. Ні в якому разі. Навіть якщо “головою” ви збуджені, тіло, яке зазнало втрат навик, може підвести в самий відповідальний момент. Після довгої перерви чоловіки часто відчувають проблеми з ерекцією, а жінкам важче досягти оргазму.

4. Ваші сни змінюються

Багато людей зізнаються, що, якщо вони тривалий час не займаються любов’ю, то починають бачити незвичайні, яскраві сни. У цих снах вони часто займаються сексом і навіть відчувають оргазм.

5. Згодом бажання
зникає

Довга стриманість призводить до зниження лібідо. Вам вже нічого не хочеться, та й партнер, дивлячись на вас, не відчуває потягу. І справа тут напевно не в тому, що “любов пройшла – зів’яли помідори”. Просто утримання призводить до зниження рівня статевих гормонів в крові.

6. Ви і ваш партнер будете віддалятися один від одного

І ось результат – ви відчуваєте, як віддаляється від коханої людини. Так, секс – це не все, на чому заснований щасливий шлюб, але й не  незначна деталь. При довгій відсутності близькості ви почнете сумніватися в своєму партнері і відчувати потяг до інших людей.

7. Знижується самооцінка

Дослідження показують, що секс допомагає боротися з депресією не гірше антидепресантів. При відсутності регулярного статевого життя людина втрачає впевненість в собі, частіше сумує, легше впадає у відчай.

8. Зростає ризик розвитку раку

Так-так, в списку можливих наслідків є і таке. Звичайно, відсутність сексу зовсім не обов’язково призведе до розвитку ракового захворювання. Однак, як показали дослідження, ризик розвитку раку простати у чоловіків зростає при тривалому утриманні від занять любов’ю.

І це тільки невелика кількість тих причин не ставити хрест на своїй любовної життя і не відштовхувати кохану людину навіть після довгого трудового дня. Робота, безумовно, важлива, але здоров’я і щастя в родині – безцінні!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *