Відповідь відомій тележурналістці: Генпрокурор Луценко заступився за дружину через “винос тіла” нардепа Левченка

Генеральний прокурор України Юрій Луценко відповів на критику журналістки Марини Данилюк-Ярмолаєвої на адресу його дружини, народного депутата від Блоку Петра Порошенка і представника президента в парламенті Ірини Луценко.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сторінку Генпрокурора у Facebook.Журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва написала: “1. Коли твій мен – Генпрокурор, а ти офіційний представник Президента в Раді, то ретельно фільтруй коментарі. 2. Нестриманість і стріми подарували чорним технологам на вибори круту “фішку”, як показати, що “Порошенко дорівнює Януковичу”, про вседозволеність і безуспішну боротьбу з козлами з 2004 року. 3. Всі жінки в політиці якісно тюнингуют обличчя у хірургів, а всередині однаково “батя, я намагаюся”.

Через деякий час Луценко залишив свій коментар під постом Данилюк-Ярмолаєвої: “1. Янукович не має монополії на жодне українське слово. 2. Люблю політиків, які щирі в діях і висловлюваннях. 3. Моя дружина – справжня. У словах обходиться без піарників, на обличчі – без хірургів”.

Опублікував: Олег Устименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *