Відомий російський актор звинуватив співгромадян в тупості

Російський актор Дмитро Дюжев в ефірі латвійської телепередачі “Без образ” розповів, як росіяни відмовилися пропускати його в черзі на реєстрацію в аеропорту, передають Патріоти України.

Відреагувавши на це артист заявив, що його співвітчизники гідні всіх поганих серіалів, які для них знімають. На його думку, вони не варті того ризику для життя і здоров’я, на який він часто йде під час зйомок.

“Яке розчарування? Це говорить про те, що це правильно – коли для вас, глядачів, роблять таку лабуду і туфту, серіали ці дешеві і бездарні. Ви цього заслуговуєте! Виходить, ви заслуговуєте на той продукт, який ви дивитеся! Я думав, що ви порядні, культурні, освічені, духовні люди, росіяни. А виявляється, це такий рівень. А ми говоримо, так що ж вони знімають і знімають ці погані серіали, так хто ж їх дивиться? Вони (актори з поганих серіалів – ред .) грають, а ви вірите, плачете і смієтеся з ними”, – заявив Дюжев.

В соціальних мережах люди почали “гнобити” співвітчизника. “Зовнішність незвичайна – кіношники це люблять. Однак, нерозумний і актор посередній. Говно, якщо вже по часнику. Жертву ще робить з себе, лол”. “Дюжев не актор”, – написали люди в коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *