У центрі Санкт-Петербурга піднялися десятки українських прапорів

 

У суботу, 18 листопада, в російському місті Санкт-Петербург активісти провели одиночні пікети на підтримку кримських татар і проти репресій в окупованому Криму

Відео акції розміщено на YouTube.

Акцію, яка відбулася на Невському проспекті, провели активісти “Демократичного Петербурга”.

Учасники мітингу вийшли на пікети з національним прапором кримських татар та плакатами із закликами до припинення репресій.

Також деякі активісти закликали до бойкоту чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в РФ в наступному році, а також зажадали звільнення українського режисера Олега Сенцова та інших політичних в’язнів Кремля.

 

Зазначимо, що деяких активістів намагалися провокувати і ображати. Однак у справу втрутилася поліція. Звернемо увагу, що співробітники правопорядку не стали заважати проведенню акції.

Нагадаємо, ряд активістів з Санкт-Петербурга і Москви об’єдналися в ініціативу “Стратегія-18” (позначає день депортації кримських татар 18 травня 1944 року). Кожен місяць 18 числа активісти виходять на вулиці, щоб розповісти про стан справ у Криму, інформувати росіян про факти порушення прав і свобод людини.

Нагадаємо, жителі окупованого Росією Криму розповідають, що при Україні їм жилося краще.

Також журналіст Гульнара Абдулаєва, розповідаючи про життя кримчан після окупації півострова заявила, що анексія Криму Росією тільки сильніше згуртувала українців і кримських татар.

А колишній політв’язень РФ і заступник голови Меджлісу кримських татар Ільмі Умеров повідомив про жахи перебування в російській психіатричній клініці.

Джерело: Politeka

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *