Топ-9 небезпечних знахідок, які не можна підбирати на вулиці

Напевно, ви не раз знаходили на вулиці предмети. Проте не до всіх знахідок варто ставитися спокійно. Деякі із знайдених речей можуть бути небезпечними і принести новому власнику багато проблем. Отже, повз яких речей, знайдених на вулиці, варто пройти?

Чужі речі – це, безсумнівно, чужа енергетика. Ви не можете знати, чи був чоловік добрий, успішний, здоровий і які думки крутилися в його розумі. Так, варто знати, небезпечно носити чужий одяг , і які речі ні за яких обставин не варто підбирати на вулиці. Топ небезпечних знахідок .

Ключі

Ряд магічних ритуалів, які проводяться для того, щоб “замкнути проблеми”, в більшості випадків здійснюється саме на ключах. Ритуал передбачає змова на ключі, а після їх потрібно викинути в людному місці. Суть цього негативної змови полягає в тому, щоб інший чоловік підібрав ключі та взяв собі проблеми колишнього власника. Якщо вам на дорозі потрапили ключі, то не варто ризикувати і брати їх собі, адже ви ризикуєте відкрити “зачинені двері” і привнести в своє життя неприємності іншої людини.

Саморобні іграшки (ляльки і статуетки)

Найчастіше за допомогою таких предметів люди не тільки насилають прокляття, але і позбавляються від нього. Так, якщо ви знайшли саморобну ляльку або статуетку, то є дуже великий шанс потрапити саме на річ, яка повністю просякнута негативом. Особливо остерігайтеся і не беріть в руки предмети в місцях, які мають погану славу і на перехрестях доріг. Знайдена лялька може принести не тільки проблеми з благополуччям, але і смертельну хворобу.

Дзеркало

Дзеркало – це предмет, який відкриває двері в потойбічний світ. Ті люди, які коли-небудь виглядали в дзеркала, залишають в цьому предметі частину своєї енергетики. Ви ж не знаєте, хто саме був власником знайденого дзеркала, якою енергетикою володів і які події “бачив” цей предмет. Пам’ятайте, що дзеркала часто використовуються для ритуалів, спрямованих на вилучення краси, здоров’я і удачі.

Годинник

Цей предмет має дуже тісний зв’язок зі своїм власником. Існує повір’я, котре твердить, що, коли власник годин помирає, стрілки на них завмирають. Так, власник знайдених годин міг бути доброю людиною і ця енергетика запросто може просочитися і ваше життя, якщо ви заберете знахідку собі.

Хрест

Будь це великий декоративний хрест, або маленький натільний, брати його собі не рекомендується. Справа в тому, що хрест несе у собі потужну енергетику попереднього власника. Вона не завжди може виявитися позитивною. Ви не можете знати, з якими думками людина його носив, і які замолював гріхи перед Богом.

Гребінець

Цей предмет тісно контактує з волоссям, а це значить, з думками і вчинками людини. Саме тому підбирати гребінець на вулиці не варто. Забираючи її собі, ви йдете на ризик привнести в своє життя негатив, хвороби і біди попереднього власника. Крім того, гребінець – це інструмент, який часто використовують у чорній магії для наведення порч і ворожінь.

Прикраси

Різні металеві або дорогоцінні прикраси, а особливо ті, що були зроблені вручну – знахідки, яких варто уникати. Часто такі предмети служать в якості магічних інструментів для заподіяння шкоди. Так, забравши знайдену прикрасу собі і надівши його, ви можете ненароком наслати на себе і свою сім’ю хвороби і неприємності.

Голки та шпильки

Гострі предмети – це речі, які простіше простого зарядити поганою енергією. Саме тому голки і шпильки так часто валяються на землі. Якщо ви не хочете ризикувати своїм здоров’ям і благополуччям, то не підбирайте гострі предмети на вулицях.

Гроші з металу

Метал можна дуже легко зарядити як на позитивну енергію, так і негативну. Ті, хто читають замовляння на добро, роблять металеву монету своїм талісманів і не викинуть її просто так. Але, якщо гроші були заряджені на погане, то її обов’язково викинуть. Не хочете накликати на себе біду, ігноруйте такі знахідки.

Пам’ятайте, що ці знахідки не принесуть вам щастя, тож яким би великим не був спокуса забрати річ додому, думайте, перш за все, про те, чи принесе вона вам щастя. Також варто дуже обережно ставитися до дарів. Топ-5 подарунків, які не можна приймати допоможуть вам обчислити, за яким презентом криється негативний підтекст. Будьте обережні!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *