Тепер не до сальних жартів: Онкохворий Задорнов зробив передсмертний церковний обряд

Російського сатирика Михайла Задорнова, у якого виявлена пухлина мозку, соборували.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив настоятель московського храму Живоначальної Трійці на Воробйових горах протоієрей Андрій Новіков, передають Патріоти України.

“Сьогодні на прохання рідних і друзів соборував Михайла Миколайовича Задорнова. Два місяці тому Михайло Миколайович приніс Богу покаяння в таїнстві Сповіді в Казанському соборі. Цей важкий період свого життя він проходить як примирений зі Святою Церквою православний християнин. Прошу молитов про раба Божого Михайла, зокрема, хай вибачить йому Милосердний Господь роки епатажного загравання з язичництвом”, – написав він.

Соборування здійснюється над православними вірянами, що страждають тілесними і душевними хворобами. Існує думка про те, що Соборування здійснюється тільки перед смертю.

В 2016 році Задорнов на особистій сторінці в соцмережі розповів про “серйозний недуг”, який потрібно було лікувати “негайно”. Після цього сатирик проходив лікування за кордоном, в онкологічному відділенні берлінської клініки “Шаріте” йому зробили біопсію мозку. Далі було лікування в Прибалтиці, в одній зі приватних клінік Юрмали йому провели операцію, курс хіміотерапії і низку відновлювальних процедур. Однак, незважаючи на тимчасовий успіх, виявилося, що всі старання медиків не принесли результатів.
Друг сатирика, який побажав залишитися невідомим, додав, що, згідно з останніми оцінками лікарів, лікування Задорнова назвали марним. У свою чергу, артист також вирішив відмовитися від виснажливих операцій, замість яких вважав за краще крапельниці і тихі вечора в колі рідних на улюбленій прибалтійській дачі.
Опублікував: Evora

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *