Театр абсурду: Лавров звинуватив Україну в нападі на Донбас

Скільки ще Росія продовжуватиме розігрувати драму?

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вкотре звинуватив Україну та Європу в ігноруванні Мінських угод і нездатності домовитися.

Про це глава дипломатичного відомства заявив на Всесвітньому фестивалі молоді та студентіву Сочі.

Поки весь світ киває в бік Росіюї, сама вона свою відповідальність не визнає. Керівництво країни продовжує переводити стрілки на Україну, яка нібито не бажає проводити політичні реформи. Мало того, за словами Лаврова, українська влада “напала” на жителів Донбасі, намагаючись нав’язати їм новий державний лад.

“Ця частина Донбасу не нападала на решту території України. На них напали. Напали, оголосивши їх терористами. Так не буває, вони ж не хотіли нічого, крім того, щоб їх не чіпали. Вони сказали: “Ми ваш переворот не визнаємо, дайте нам розібратися що і як”. Їм досі намагаються нав’язати звинувачення в тероризмі і судити їх збираються”, – зазначив Лавров.

При цьому глава МЗС висловив думку, що “для всіх учасників цих подій має бути амністія, має бути особливий статус цих територій, закріплений у Конституції та мають бути вибори”.

Німеччину і Францію, які також підписали Мінські угоди, Лавров звинуватив у нездатності домовитися і підкреслив, що питання постійно “саботується”.

Дивіться повний виступ Сергія Лаврова

Як раніше повідомляв інформаційний портал “Знай.ua“, Лавров розбовтав ядерні плани Божевільного Кіма.

Автор матеріалу:
Анастасия Кокошина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *