Святослав Вакарчук поділився фотографіями своєї красуні-дружини і розповів про особисте життя

Святослав Вакарчук є однією з найбільш загадкових постатей українського шоу-бізнесу, адже про своє особисте життя музикант розповідати не любить, передаєКорупція.Стар

Але на цей раз Святослав зробив виняток і відповів на відверті запитання.

Наприклад, лідер “Океану Ельзи” розповів про свої уявленнях про інтим у підлітковому віці: “Зі шкільними друзями секс ми обговорювали рідко і говорили про нього, як про щось абстрактне. Не пам’ятаю, щоб хтось з моїх друзів виносив на обговорення своє особисте життя. А в школі я був великою дитиною. Я пізнавав навколишній світ, брав ті знання, образно кажучи, лежать під ногами, а не заховані в кущах. Секс тоді, у 1988-89 роках, під ногами не лежав. Порнофільми дивився в юності. Ну, як і всі, напевно. А зараз мені це не потрібно. Порнографію дивляться, щоб збудитися, у мене в цьому плані все гаразд “.

Також стало відомо, що Вакарчук вже не приховує свою улюблену жінку Лялю: “На мені лежить величезна відповідальність за багатьох людей: батьків, друзів, за групу, за шанувальників, за кохану жінку… По-моєму, про Лялю вже всі знають. А я просто не хочу, щоб моє особисте життя ставала надбанням громадськості. Я надто ціную почуття, наш внутрішній зв’язок, і не хочу до нас нікого пускати “.

А ось що стосується власних дітей музикант вже визначився. В інтерв’ю Вакарчук зізнався, що вже хоче дітей, але коли саме, він не зізнається: “Так. Вже, напевно, пора. Кажуть, що діти живуть всередині нас, і Бог вирішує, коли вони повинні з’явитися на світ. Так що я терпляче чекаю рішення Бога “.

 

 

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *