Скандал! Московські попи відправили голого Ющенка до пекла

Це образа особистості

Колишнього президента України Віктора Ющенка увічнили голим в оточенні не більше одягнених жінок в пекельному вогні на “іконі”.

Відповідний образ виявили в Благовіщенському храмі УПЦ Московського Патриархата в Коломиї, розповів капелан Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Микола Мединський “Апострофу”.

“І це, думаю, яскраво ілюструє їх (УПЦ Московського Патріархату) позицію і під час першого Майдану, і під час Революції гідності. Та й в цілому показує, як вони “не втручаються” в політику”, – розповів капелан.

Він написав екс-президенту про знахідку. Мединський порадив Ющенку приїхати, подивитися на це “творіння” і відреагувати, якщо це йому цікаво. Тому що “ікона” є образою особистості.

За словами капелана, московські попи навмисно привели храм в занепад. В його будинку навіть знаходили газети “Російський вісник” і “Комуніст”.

“Ми ще чимало цікавого там знайшли. Вони постійно кричать, що не мають ніякого відношення до російської церкви і Росії в цілому. А ми знайшли в захопленому ними храмі ікону Миколи Другого (Кривавого)”, – розповів він.

Як повідомляв портал “Знай.uа“, у жовтні греко-католики з капеланом не впустили парафіян в Благовіщенську церкву.

Автор матеріалу: Рагуткина Мария

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *