Розпиляли завод: У Лисичанську знищують збанкрутіле підприємство (фото)

Лисичанський збанкрутілий завод гумово-технічних виробів, де колись працювали 8 тисяч людей, розбирають та розпилюють, вивозячи металоконструкції.
Фото: depo.ua.Фото: depo.ua.

У Лисичанську збанкрутілий завод гумово-технічних виробів (ГТВ) розбирають та розпилюють, вивозячи металоконструкції, про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат міськради Лисичанська Віталій Шведов, передають Патріоти України.

Він написав, що відвідав з рейдом несанкціоноване розбирання заводу ГТВ і жахнувся, що сталося за пару місяців, після продажу об’єкта ліквідатором.

“Ми так хвацько розповідаємо про розпили підприємств на непідконтрольних територіях і не бачимо, що відбувається у нас. У нас динаміка така, що ситуація не набагато краща, відстаємо на рік-півтора. У Лисичанську вже є довоєнний досвід виникнення техногенних руїн, територія содового заводу, розпиляли Ахметовську-Єфремівському-Дунаєвську структури, залишилася одна труба. І тепер йде руйнування, раніше бюджетоутворюючого заводу ГТВ, на якому колись працювали близько 8 тис. людей”, – написав Шведов і опублікував фотографії.

Опублікував: Олександр Смаглюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *