Рік Жовтого Собаки: маг напророчив Україні цікаве майбутнє

Маг розповів, до чого готуватися українцям

Символом нового 2018 року буде Жовта Собака. Для України він принесе важливі та позитивні зміни.

Такий прогноз озвучив маг ведичної традиції Ігор Мехеда, передає “Обозреватель“. Він зазначив, що на даний момент людство живе в період зміни епох. Між старою і новою, які тривали тисячами років, є перехідні “13 крилатих років”. Їх відлік почався в 2011 році.

“Ці 13 років викличуть кардинальні зміни в людстві. Вийдуть на арену нові фінансові системи, нові політичні системи, новий спосіб економічної організації суспільства і нові духовні вчення”, – пояснив маг.

Перші 6 років цього важливого періоду, за його словами, були пов’язані з великим напруженням на всіх рівнях, але наступні зміни будуть відбуватися набагато м’якше і гармонійніше. Це стосується як планети в цілому, так і України.

“В Україні в 2018 році має відбутися багато позитивних процесів, тому що в більшості астрологічних шкіл України відноситься до зони впливу знака Телець. Телець знаходиться під управлінням Венери, а це завжди родючість землі, хороший урожай, працьовиті люди, великий потенціал і збереження чогось – врожаю або духовних знань “, – підкреслив Ігор Мехеда.

Він сказав, що в 2018 році керуюча планета Тельця – Венера – в наступному році буде активована, що спричинить за собою позитивні зміни в Україні. Їх початок варто очікувати з древнього Нового року – з 22 грудня 2017 року.

 

 

Автор матеріалу: Александр Майер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *