Реальна історія! Коли читала – всі валялися на підлозі …

Значить, познайомилася я місяць тому на сайті знайомств з хлопцем. Спілкувалися дуже добре, розумний, ввічливий, з почуттям гумору. Словом, принц. Ми листувалися, а також зідзвонювалися по телефону.
Приблизно тиждень тому, каже мені Діма,  давай в скайпі поспілкуємося… А я, дівчатка, тільки нанесла косметичну маску, замотала голову в кульок, і одягла зверху …. дитячі колготки. З тачками. Я так завжди роблю, раз в тиждень роблю маску з реп’яховою олією, і малого колготи одягаю. Так і масло не тече, і ефект прогріву. Взагалі, до речі, дуже зручно. Раджу.
Так ось, він мені каже, давай поговоримо по скайпу. Я кажу, мовляв, ок, без проблем, тільки я чур без відео … хочу, типу, щоб ти мене вперше побачив у всій красі, з макіяжем, зачіскою). Ну хлопець, культурний, погодився)
Дзвонить …. Як я відповіла, як я не додивилася …. Не знаю … Відповіла) Значить починаємо розмовляти, дивлюся, він якийсь зніяковілий)) Обличчя таке, перекошене … Рот відкритий, оченятами нервово закриваються … Думаю, ну може нежить, дихає ротом чувак … Нервується можливо …
А я собі балакаю з колготками на голові … «ніжки від колгот» звисають як вуха у зайця … голосок ніжний такий, намагаюся справити враження …, і паралельно, дівчатка, щипаю брови !!! А вигляд у нас, панянок, чесно кажучи не фонтан – коли ми брови щипаємо … Око закрите, рот відкритий. Ну у всій красі)) Вибачте за подробиці, натягнула ніс, перевірила чи немає там волосинки зайвої. Знайшла, видерла пінцетом … Боляче, скривилася так красиво .. (він же нічого не бачить !!!). І на кінець, потекла олія з під пакета, і прямо у вухо … Я взяла палички, і тут же заодно почистила вуха. У страшному сні такого не придумаєш.
І все це протягом хвилин п’яти! І, якщо по початку він «придурошно» заїкався і кліпал віями, то під кінець вже нервово сміявся.


І тут, закінчуємо розмову … Домовилися на вихідних зустрітися … І він мені фразу видає:
– Ти це … Мені подобається твоя відкритість, розкутість … Але на зустріч ти без колгот на голові прийди, ок .. Бо нас не в одне кафе не пустять, фейс- контроль і все таке …
І тут, дівчатка, все життя перед очима промайнуло … я зрозуміла, що відповіла з відео …
З колготами-тачками на голові, щипанням брів, колупанням в зубах, в носі, у вухах …Дівчатка, морок … Я з переляку швидко відключилася (типу сховалася), він передзвонив, сміявся, казав, що першу хвилину він був «приголомшений моєю красою ». Потім зрозумів ситуацію, і вже просто стримувався, щоб відверто не зареготати.
Так що, дівчата, може буде комусь уроком – якщо відповідаєте по скайпу без відео – дивіться не промахніться .. і дайте відповідь точно без відео … А то справді можна потрапити в незручну ситуацію.

источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *