Поліція штурмує наметове містечко: в хід пішла бруківка

Серед постраждалих опинився народний депутат

Поліція почала штурмувати наметове містечко на вулиці Грушевського. Приблизно о 17.20 спецназівці розпочали наступ на намети з боку рогу вулиць Шовковичній і Грушевського.

Правоохоронці підбігли до перших наметів, але активісти почали відбиватися. Силовики застосували сльозогінний газ, серед постраждалих опинився народний депутат України від “Самопомочі” Єгор Соболєв. Разом з тим, поліція відразу відступила на територію площі Конституції, зупинивши таким чином штурм.

У момент штурму більшість активістів перебували на розі Грушевського та Липської, звідки, за попередніми даними, планувався похід мітингувальників до Адміністрації президента України. Також на розі Грушевського та Липської стоїть кордон нацгвардійців і спецназівців чисельністю до 300 осіб.

На даний момент обстановка спокійна, але після спроби штурму деякі активісти за допомогою лома і інших залізних предметів почали витягати плитку з тротуару на вулиці Грушевського.

Онлайн-трансляція з Грушевського:

Протягом дня відбулися зіткнення поліції і мітингуючих. Учасники акції заявили, що залишаться під будівлею ВР як мінімум до четверга, оскільки очікують, що саме 19жовтня парламент розгляне їх вимоги.

Як повідомляв портал “Знай.ua”, під будівлю Верховної Ради поступово стягують все більше військової техніки: з кожною хвилиною додається вантажівка або автобус Національної гвардії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *