Покровська батьківська субота: Що потрібно зробити в цей день

Покровська батьківська субота щорічно відзначається напередодні великого церковного свята – Покрови Пресвятої Богородиці.
Покровська субота належить до числа Вселенських панахид, яких в 2017 році всього три, передають Патріоти України.

Це так само дуже важливі урочистості, які шанують у всьому світі. І в честь такого торжества, ми вирішили розповісти вам, що обов’язково потрібно зробити в Покровську батьківську суботу.

Що потрібно зробити в Покровську батьківську суботу

Покровська батьківська субота – це свято, коли потрібно шанувати всіх покійних родичів і знайомих по східнослов’янським традиціям. Ще “батьківським” це свято називається тому, що, за християнськими віруваннями, померлі люди потрапляють в один світ зі своїми батьками. Крім цього, варто сказати, що Покровська субота має досить багато різних традицій.

Традиції

В першу чергу, в свято 7 жовтня потрібно сходити до церкви. У цей день там влаштовують божественні літургії, де всі християни моляться за упокій душ вже покійних.

У Покровську батьківську суботу люди зазвичай приносять з собою записки за упокій з іменами померлих близьких людей.

Крім цього, свято 7 жовтня примітний тим, що люди з собою до церкви приносять їжу і вино для здійснення літургії і поминання покійних. Потім, все це віддається тим, хто цього потребує.

Опублікував: Олег Устименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *