Погода змінює курс: чого чекати перед початком робочого тижня

Погода завжди знайде, чим здивувати

Вихідний перед початком нового робочого тижня не порадує українців гарною погодою. Синоптики 19 листопада обіцяють дощ зі снігом по всій території країни, а середня температура ледь підніметься до +11 градусів.

Про це повідомляє Гідрометцентр. Тільки на заході прогнозують мінливу хмарність, без опадів. Вдень температура повітря досягне 6 градусів тепла, вночі очікується до + 4 градусів.

На сході очікується невеликий дощ, вдень стовпчик термометра підніметься до позначки +10 градусів, вночі буде прохолодно – до 4 градусів тепла.

У Вінницькій і Житомирській областях буде хмарна погода, в інших центральних областях пройдуть дощі зі снігом, температура підніметься до 6 градусів вище нуля вдень і до +3 градусів вночі.

На півночі країни пройде дощ з мокрим снігом. Вдень термометри покажуть температуру від +4 до + 6 градусів тепла, а вночі до +4 градусів.

На півдні сонячно буде лише в Криму, у всіх інших областях пройдуть дощі. Вдень температура повітря підніметься до +10 градусів, вночі – до +5 градусів.

У Києві в неділю пройдуть дощі з мокрим снігом. Днем до +6 градусів, а вночі – до 3 градусів тепла.

 

Автор матеріалу: Александр Майер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *