“Плагиат как спасенье для тупого”: У мережі розкрили хитру “схему” Задорнова

Прокремлівський сатирик тексти писав не сам. Є принаймні одне авторське свідчення. Шалені гонорари давали можливість купувати тексти більш скромних та менш відомих колег. Адже писати багато та смішно дуже не просто. То скільки задорнівщини є справжньою?

Російський блогер і письменник Євген Шестаков переконує, що нещодавно померлий Михайло Задорнов свого часу хотів видати його гумористичні тексти за свої. Таку інформацію він оприлюднив на свої сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.

Як зауважив блогер, близько 10 років тому сатирик запросив його до себе в гості, де запропонував резонансу угоду.

“Про покійних або добре, або нічого. Тому скажу нічого. Тобто просто інформація без будь-яких оцінок кого-небудь і чого-небудь. Приблизно десять років тому Женя Вікторович Шестаков сидить в гостях у Михайла Миколайовича Задорнова. Який запросив його для того, щоб запропонувати писати йому тексти. Які будуть виходити під ім’ям Михайла Миколайовича Задорнова, а Женя отримає 500 доларів за кожен”, – підкреслив він.

За словами Шестакова, у підсумку він відмовився, а підтвердити це можуть два свідки. Додамо, що послугами Шестакова користуються такі гумористи, як Єфім Шифрін, Геннадій Хазанов, Клара Новікова тощо.

Що ж стосується літературного спадку Задорнова, то скільки там аутинтичного, а де запозичине, хай копаються російські літературознавці

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *