Паніка у Кремлі: У РФ масово затримують прихильників політика, який напророкував революцію на 5 листопада

В Росії за останні кілька днів поліція заарештувала десятки прихильників В’ячеслава Мальцева, лідера руху “Артпідготовка”, яких звинувачують в екстремізмі.
В'ячеслав МальцевВ’ячеслав Мальцев

Сам опозиціонер заявляє про понад 100 затриманих прихильників, – передають Патріоти України з посиланням на телеканал “Дождь”.

ФСБ заявила, що члени “законспірованого осередку руху “Артпідготовка” нібито готували підпали адміністративних будівель і напади на поліцейських 4-5 листопада”. Затримання відбувалися у Москві, Красноярську, Краснодарі, Казані, Самарі, Саратові і Томську.

При обшуках у прихильників Мальцева знайшли травматичну і холодну зброю, маски, футболки з націоналістичною символікою, а також суміші для виготовлення “коктейлів Молотова”. Всього, за даними РБК, 3 листопада затримали 14 осіб. Наступного дня у Москві і Підмосков’ї відбулося понад 20 обшуків, пов’язаних із затриманнями прихильників Мальцева.

Сам Мальцев заявив, що “Артпідготовка” — це лише YouTube-канал, а не організація. На цьом каналі націоналіст В’ячеслав Мальцев протягом декількох років “пророкував”, що в Росії 5 листопада 2017 року відбудеться революція. Він пропонував своїм прихильникам вийти в центри своїх міст і залишатися там, доки президент РФ Володимир Путін не піде у відставку.
Опублікував: Олег Устименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *