Окупанти визнали проблеми з будівництвом Керченського мосту

Окупаційний “глава Криму” Сергій Аксьонов попередив про можливий зрив терміну здачі автомобільної дороги зі сторони Керчі до споруджуваного мосту через Керченську протоку.

Відповідний лист він направив віце-прем’єру РФ Дмитру Козаку та міністру транспорту Максиму Соколову, передають Патріоти України з посиланням РБК.

Аксьонов звернув увагу російської влади на невиконання у термін проектно-вишукувальних робіт, через що на об’єкті не було розпочато будівельно-монтажні роботи. У результаті попередній термін завершення будівельно-монтажних робіт може бути перенесений з квітня на червень 2018 року.

Як зазначає видання, на початку 2017 року виконавцем контракту з будівництва цієї дороги уряд призначив структуру Мінтрансу РФ. При цьому загальна вартість отриманих відомством підрядів склала більше 12 мільярдів рублів.

Один із контрактів щодо забезпечення транспортної безпеки автомобільної дороги і автодорожнього підходу від Керчі до мосту на 2,07 млрд руб. був укладений між Службою автомобільних доріг Криму та Управлінням відомчої охорони Мінтрансу 28 лютого 2017 року. При цьому, згідно з розміщеною на офіційному порталі держзакупівель інформації, з моменту укладення у картці контракту немає жодного акту щодо виконаних робіт.

У свою чергу в Мінтрансі запевнили, що “заходи щодо забезпечення транспортної безпеки Кримського моста, необхідні до моменту запуску руху, реалізуються у повному обсязі і будуть завершені в строк”.

Опублікував: Олег Устименко
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *