Начальник Генштабу ЗС Росії зробив скандальну заяву про тисячі загиблих співгромадян у Сирії

За даними начальника Генштабу РФ за останні два роки в Сирії вбили майже 3 тисячі бойовиків-росіян.

Генеральний штаб Збройних Сил РФ повідомив про масову загибель вихідців з Росії на території Сирії, передають Патріоти України.Зокрема, як розповів начальник Генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов, за останні два роки в Сирії вбили 2,8 тисячі бойовиків, які є вихідцями з Росії і 1,4 тисячі вихідців з ближнього зарубіжжя.

«Всього звільнено понад 1000 населених пунктів, знищено більше 54 тисяч бойовиків незаконних збройних формувань», – сказав Герасимов.

За словами начальника Генштабу ВС, військові випробували в Сирії всі сучасні зразки російського озброєння і техніки, в тому числі ракети морського і повітряного базування, авіаційні засоби ураження, комплекси розвідки і цілевказівки.

3 листопада сирійська армія заявила про звільнення сирійського міста Дейр-ез-Зор від бойовиків «Ісламської держави». У вересні військам режиму Башара Асада за підтримки російської авіації вдалося прорвати блокаду Дейр-ез-Заура, яка тривала з 2014 року.

Бойовики ІД встановили контроль над містом Дейр-ез-Заур в 2014 році, за винятком місцевого аеродрому. Сирійські війська і 93 тисяч цивільних осіб перебували в облозі протягом трьох років. У жовтні повідомлялося про звільнення міста Ракка — «столиці» «Ісламської держави».

Опублікував: Evora

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *