“Марсіанське місто” з’явиться у Дубаї (фото)

В Об’єднаних Арабських Еміратах  стартує унікальний проект під назвою «Mars Science City», мета якого –  дати можливість землянам краще підготуватися до міжпланетних подорожей на Марс.

Про це повідомляє Tehnot, передає “Народна правда“.

Розробники проекту планують створити модель  міста на Марсі загальною площею 1,9 млн кв.м. Його  збудують у вигляді кулеподібних споруд, де будуть розташовані лабораторії та обладнання для наукових досліджень. У «марсіанському» місті науковці спробують відтворити способи добування води, енергії, а також спробують виростити продукти харчування в умовах  неродючих грунтів Червоної планети.

На втілення в життя проекту планують витратити приблизно 150 мільйонів доларів. Будівництво “марсіанського” міста відбуватиметься під наглядом відомого датського архітектора Бйорка Інгельса.

Проект «Mars Science City» запускається за підтримки уряду ОАЕ. Прем’єр-міністр країни Шейх Мухаммед заявив, що «ОАЕ всіляко підтримують міжнародні зусилля щодо  створення технологій, які приноситимуть користь людям і які закладуть основу для кращого майбутнього  наступним поколінням».

Коли розпочнеться будівництво і запуск «марсіанського міста» в Дубаї поки не повідомляється.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *