“Литовські фашисти” не дозволяють “уважать дедов”: В Литві росіянина змусили зняти “георгіївську стрічку” (відео)

Побачене видовище викликало великий ажіотаж серед користувачів соцмережі.

У мережі набирає популярність відео про те, як на кордоні Литви змусили зняти з машини “георгіївську стрічку”. Даний запис опублікована на сторінці “Роісся 24” у Facebook, передають Патріоти України.”Литовські фашисти, нащадки Жямайтіса-Вітаутаса, змушують на кордоні знімати з машин георгіївську стрічку, з якою наші діди з ім’ям Сталіна перемоги здійснювали”, – написано під відео.

Побачене видовище викликало великий ажіотаж серед користувачів соцмережі.”Чому водій не застрелився замість того, щоб зішкребти стрічку і здатися в полон?!” – прокоментував Akram Azerbayev.

“Ось вже ці європейські манери! Гігієна бачте у них, виявляється!” – сміється Валентин Тарасов.”Упевнений, що в німецькому місті Кенігсберг він нарешті одумається і безстрашно дві стрічки наклеїть. Російська людина не звикла прогинатися під всякими там недонаціямі!” – іронізує Владислав Даценко.

Литовские фашисты, потомки Жямайтиса-Витаутаса, заставляют на границе снимать с машин георгиевскую ленту, с которой наши деды с именем Сталина победы совершали.

Опубліковано Роисcя 24 25 листопад 2017 р.

Опублікував: Олександр Смаглюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *