LEGO ЗАМІСТЬ ПІДРУЧНИКІВ? ЩО ГОТУЄ НОВА ОСВІТНЯ СИСТЕМА

Українських школярів навчатимуть за новою системою з  застосуванням популярного конструктора LEGO. В рамках проекту «Нова українська школа» 100 навчальних закладів забезпечать новітньою методикою.

Про це домовились міністр освіти України Лілія Гриневич та директор The LEGO Foundation Джон Гудвин, — пише «Кореспондент«.

Нова методика запрацює наступного 2018 року. Для перенавчання вчителів залучать тренерів компанії The LEGO.

За словами представників The LEGO, уже в другому півріччі діти в 100 пілотних школах отримають набори «Шість цеглинок». Ця методика навчання допомагає тренувати пам’ять, розвивати моторику та мислити творчо.

«Ми дуже зацікавлені у співпраці, тому що дійсно хочемо змінити нашу школу та підхід до навчання. Перш за все, це стосується початкової школи, з якої в наступному навчальному році розпочнеться реформа і діти підуть до першого класу Нової української школи. Нам потрібно забезпечити її новим обладнанням і новими методиками, зокрема, навчання через гру, яка впроваджує в своїх проектах LEGO», — розповіла Гриневич.

Вчителі, які наступного року посадять за парти первачків, будуть перевчатися у два етапи. Для них запустять дистанційні курси, де вони зможуть опанувати методику навчання дітей через гру. А тренери безпосередньо у школах надаватимуть практичні тренінги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *