Крим не наш: головний конкурент Путіна запустив скандальний проект

Про запуск нового порталу під красномовною назвою “А Крим наш?” нещодавно повідомив кандидат у президенти РФ Григорій Явлінський.

На своїй сторінці у Facebook він заявив, що основна мета цієї ініціативи – нарешті обговорити реальну ситуацію на анексованому півострові та подальші взаємини Росії з Україною, які і без того дуже натягнуті.

Явлінський підкреслив: немає сенсу стверджувати, що нібито Крим – “приєднана російська територія”, тому що жодна країна світу цього не визнала. Те саме, на його думку, стосується й окупованої частини Донбасу:

“…І свої сучасні територіальні претензії Росія намагається виправдати, підвищуючи свій “міжнародний вплив “участю в громадянській війні в Сирії. Але таким шляхом проблему Криму не вирішити. Так само як не вирішити її за допомогою російської підтримки бойовиків-сепаратистів на Донбасі. Щоб вирішити проблему Криму, Росії необхідно ініціювати скликання міжнародної конференції, результатом роботи якої стане дорожня карта з усіх ключових питань “, – пояснив він.

Кандидат у президенти підсумував, що тільки за допомогою переговорів Росія може отримати шанс вийти зі світової ізоляції, куди потрапила через посягання на чужі кордони.

Дивіться: Явлінський про “кримське питання”

Признает ли мир когда-то, что Крым — наш?

Мир никогда не признавал присоединение к СССР балтийских государств. Но при этом отношения мира с СССР были довольно прочными. Почему? Потому что Советский Союз сыграл ключевую роль в победе над нацистской Германией и благодаря этому снискал легитимность в том числе и по территориальным вопросам. Сегодня мир не признает Крым российским. И свои современные территориальные притязания Россия пытается оправдать, повышая свое «международное влияние» участием в гражданской войне в Сирии. Но таким путем проблему Крыма не решить. Так же как не решить ее с помощью российской поддержки боевиков-сепаратистов в Донбассе. Чтобы решить проблему Крыма, России необходимо инициировать созыв международной конференции, результатом работы которой станет дорожная карта по всем ключевым вопросам. Выполнение решений этой конференции позволит России выйти из изоляции и вновь стать государством с международно признанными границами.—————-О путях решения проблемы Крыма и об отношениях России и Украины — в проекте «А Крым наш?» https://krym.yavlinsky.ru/

Опубліковано Григорий Явлинский 24 листопад 2017 р.

 

Як повідомляв портал “Знай.ua”, син Висоцького образився на кримчан.

Автор матеріалу:Марина Лонская 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *