Котлети їй не подобаються: мажорка Зайцева в СІЗО

Життя Олени Зайцевої після смертельного ДТП в центрі Харкова круто змінилася.

Про перебування дівчини в слідчому ізоляторі розповів заступник начальника Дмитро Холод. “Родичі приносять їй передачі, дівчина бере тільки тюремний хліб”, – зазначив Холод.

Саму Зайцеву знімати заборонили, як і інших підозрюваних в камері. Приміщення, де знаходиться Зайцева, також не показали. Холод провів по камері, яка ідентична. Там є санвузол і телевізор. Камера опалюється, вона розрахована на 14 людей. Там є міні душ, місце для зберігання речей.

Представник служби відзначив, що в одній камері з Зайцевою рецидивістів немає, проте ті, хто сидить, притягнені по важким статтям – наркотики, грабежі, нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Холод розповів, що Зайцеву відвідувала тільки мати і адвокат, батька не було. Відразу після того, як її привезли, з дівчиною працював психолог.

Зараз дівчина в основному дивиться телевізор і вивчає документи, які їй приносить адвокат. Книг з місцевої бібліотеки дівчина не просила. “Нарікань на її поведінку немає, та й у самій камері спокійно. Жінки поводяться чемно. Як правило, сюрпризи бувають у тих, хто вже не один раз притягувався”, – сказав Холод.

Відео з місця ДТП (18+).

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що розслідування справи підозрюваної в скоєнні кривавого ДТП в Харкові Олени Зайцевої триває, але з кожним днем ​​все більше чуємо голоси скептиків, які не вірять, що правосуддя буде справедливим.

Автор матеріалу: Александр Титаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *