Колишній український політик на росТБ розповів про “жахіття” в Україні (відео)

Звільнений після Революції гідності колишній голова Національної комісії з держрегулювання в сфері ринків фінансових послуг Василь Волга в ефірі однієї з пропагандистських передач на телеканалі “Росія 1” вибухнув антиукраїнської промовою.

“Коли я був в Запоріжжі з агітаційною поїздкою нас атакували націоналістичні батальйони під керівництвом Служби безпеки України, Били, палили, жорстко все було”, – розповів Василь Волга, передають Патріоти України.

Далі він прокоментував інформацію про нібито замах на президента України Петра Порошенка під час його візиту в Авдіївку.

“Все буде розвиватися дуже жорстко. Я зіткнувся з реально існуючими накрученими групами людей. У Києві існує дві тренувальні бази, для яких не існують закони України. Одна тренувальна база знаходиться на колишньому заводі “Атек”, це тренувальна база батальйону “Азов”, друга тренувальна база знаходиться в центрі Києва на колишньому мотоциклетному заводі, там зброя, тренування, і ці люди пройшовши всі підготовки, потім розселяються по районних центрах України”, – додав Волга.

Відзначимо, екс-глава Держфінпослуг Василь Волга, засуджений в 2012 році на п’ять років за спробу отримати $ 500 тис. хабара, в 2015 році достроково вийшов на свободу.

Опублікував: Олег Устименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *