Громадянська війна в РФ не за горами: що стане останньою краплею

Наступний термін Путіна стане фатальним

Після чергових президентських виборів в Росії, на яких переможе Володимир Путін, в країні почнеться громадянська війна.

Таку думку висловив російський журналіст Орхан Джемаль в ефірі радіостанції “Ехо Москви”. “Я впевнений, що центр “Е” (центр по боротьбі з екстремізмом МВС РФ) ФСБ, МВС, Росгвардія неодмінно доведуть цю ситуацію до революційної і абсолютно вибуховий. Я, безумовно, вірю в це”, – сказав журналіст.

Початок громадянської війни, за його словами, доведеться на наступний президентський термін Путіна.

“Якщо це так буде розвиватися, мені хочеться думати, що до 2020 року буде розпал громадянської війни… Чи оберуть Путіна – і ласощі почнуться”, – упевнений журналіст, додавши, що В’ячеслав Мальцев став символом подальшої радикалізації опозиції, пішовши в своїх закликах далі опозиціонера Олексія Навального.

“Кожен генерал повинен бути готовий проливати саме чужу кров, на те він і генерал. Справа в тому, що Мальцев – дуже поганий генерал виявився, дуже некомпетентний генерал, який не підготував це, не законспірував це”, – дав оцінку Джемаль.

Де почнеться Третя світова.

 

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що анексія Кримського півострова Росією була спонтанним рішенням господаря Кремля Володимира Путіна, який в один момент сильно образився на українців.

Автор матеріалу: Александр Титаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *