Дружина Петра Порошенка приголомшила своїми туфлями всю Україну. Ніколи не повірите, скільки вони коштують

Минулого тижня, 26 вересня світ побачив ролик-привітання президенту Порошенко від його родини. У вигляді випуску екстрених новин, де перша леді Марина Порошенко – диктор, а діти президента – герої сюжетів, в яких вони вітають батька, передаєКорупція.Інфо

 

На момент написання матеріалу відео набрало близько 750 000 переглядів, але у багатьох глядачів залишилися питання з приводу туфлів Марини Порошенко.

Відразу згадується серіал “Секс у великому місті”, адже головна героїня Керрі Бредшоу обожнювала туфлі Мanolo Blahnik і навіть вийшла в них заміж за чоловіка мрії. Актриса Сара Джесіка Паркер, яка зіграла Керрі, в повсякденному житті теж носить взуття цього бренду.

Відзначимо, що Manolo Blahnik – улюблене взуття співачки Мадонни, саме про ці туфлі зірка сказала, що вони краще, ніж секс.

Модель човників як у Марини Порошенко зараз доступні в онлайн магазинах. Модель можна купити за $ 595 або 15 тис. 809 грн за курсом НБУ на 02.10.2017. Це приблизно в два рази більше, ніж середня зарплата в Україні.

Туфлі доступні в восьми кольорах, виконані повністю зі шкіри.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *