Дорогущі російські субмарини перетворяться на застарілий мотлох: Пентагон готує ворогам велику підводну “неприємність”

Lockheed Martin створить для ВМС США надвелику безпілотну субмарину.

ВМС США підписали контракт з Lockheed Martin, в рамках якого остання займеться розробкою величезною безпілотної субмарини, повідомляє Хайтек з посиланням на Terra Daily, передають Патріоти України.Сума контракту на етап розробки склала $ 43 млн. Це частина великої програми по створенню флоту безпілотних субмарин в США.

У замовленні на підводний човен зазначено, що він повинен мати великий запас ходу, високу міцність і вміти пересуватися на різних глибинах. Військові розраховують отримати інструмент, здатний до виконання самих різних завдань: від перевезення вантажів до розгортання зв’язку і розвідки. Основна вимога – повна автономність. При будь-якому результаті оператор човна повинен бути в безпеці, тому що буде перебувати на базі.

Американські військові хочуть таким чином посилити свій підводний флот і максимально збільшити його охоплення. У Lockheed Martin кажуть, що мають всі необхідні для цього технології. Компанія пообіцяла реалізувати в підводних човнах інноваційні рішення. І це дійсно в її інтересах. Поки Lockheed виграла підряд тільки на розробку. Рішення про те, хто буде виробляти – наступний етап конкурсу. Цілком можливо, що цим буде займатися інша компанія. Флот озвучив намір для початку створити 9 субмарин по проектах, що розробляються Lockheed Martin.

Є шанс, що в недалекому майбутньому створення субмарин в США спроститься і стане більш ефективним. Нещодавно національна лабораторія Оук-Рідж на замовлення ВМС США надрукувала на 3D-принтері прототип підводного човна для спецназу менш ніж за 4 тижні.

Опублікував: Олег Устименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *