Це буде кінець світу: Ніна Матвієнко зробила дивну заяву про війну на Донбасі

Народна артистка України Ніна Матвієнко розповіла, коли, на її думку, закінчиться війна на Донбасі. Про це вона повідомила в інтерв’ю “Апострофу”, передають Патріоти України.

Зазначимо, що 10 жовтня співачка відзначає свій ювілей, їй виповнюється 70 років.

“Якщо в оцю війну встрянуть всі країни світу, то згадайте, як було з Югославією, що там відбулось, але якось вже закінчилося. А якщо за Біблією, це і є кінець світу. Я думаю, що ми чомусь збайдужіли. Якщо коли на Майдані одну людину вбили, то ми переживали – усі шли, квіти клали. А зараз це стало щоденним – то це ж страшно. Ми починаємо адаптуватись. Ти хочеш втекти від цього, бо ти вже не можеш по-людськи на це реагувати, у тебе все згоріло, залишилися одні сльози. Розумієте, так тяжко на це все дивитися, ти отупів от болю. І кожен день кажуть, що когось убито, поранено. І ти стараєшся виключити, перемкнути на інший канал”, – сказала Матвієнко.

За словами співачки, вона не здивована, що молодь їде за кордон у пошуках кращого життя.

“Тому я не дивуюся нашій молоді, яка їде за кордон. Діти хочуть жити, у них нормальне почуття життя, вони сміятися хочуть, вони хочуть співати, бути вільними, хоча я думаю, вони не знайдуть у цій країні те, що вони тут знайшли, там будуть свої закони, яким вони будуть змушені підкорятися”, – підсумувала артистка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *