Бунт вже у “ДНР”: з’явились перші трупи

На окупованому проросійськими бойовиками Донбасі триває внутрішній конфлікт між російськими силовими структурами (ФСБ проти АП РФ-ГРУ ГШ ЗС РФ). Події, які 20 листопада почались у Луганську, перейшли на територію “ДНР”.

Про це повідомляє Politeka, посилаючись на керівника групи “Інформаційний спротив” Дмитра Тимчука.

“В ніч з 22.11 на 23.11 сталася серія диверсій проти штабних структур “1 АК ДНР”, дислокованих у Донецьку. Є жертви серед офіцерів штабу “1 АК ДНР”, штабів окремої артилерійської бригади і 100-ї бригади (т.зв. “Республіканська гвардія ДНР”), – повідомив Тимчук.

Він зазначив, що російське командування цих структур з початку подій у Луганську висувало ідею об’єднання “ЛДНР” в одне утворення під керівництвом Донецька.

“У “2-му АК ЛНР” вірними кураторам Плотніцкого (ватажок “ЛНР” – ред.) залишаються в основному підрозділи розвідки на чолі з начальником розвідки “2-го армійського корпусу”, – зазначив нардеп.

Тимчук не виключає, що ми спостерігаємо “репетицію” протистояння російських силовиків на окупованому Донбасі, яке незабаром очікує Росію.

 

 

Як повідомляв портал “Знай.ua“, ватажок “ЛНР” Ігор Плотницький втік з окупованого Луганська. Кортеж, в якому знаходяться Плотницкий, “керівник” його адміністрації Ірина Тейцман, глава ДТРК “ЛНР” Анастасія Шуркаева і ряд інших осіб виїхав з будівлі колишньої Луганської ОДА.

Автор матеріалу:Антон Дорошенко 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *