Англієць знайшов несподіване застосування своїй бороді

З наближенням Різдва в Європі пожвавились хіпстери, бажаючи надати своїй бороді трохи святкового флеру, щоб пом’якшити свій суворий вигляд. І якщо в минулому році вони прикрашали свою розкішну рослинність на обличчі скромними мінімалістичними шпильками для борід і всякими блискітками, то тепер наступив час для гірлянд!

З такою прикрасою можна більше не перейматись іншим святковим вбранням, адже коли ваша борода засвітиться, то будь-який одяг на цьому тлі просто померкне.

 

Найближчої неділі – 11 грудня, в столиці Великобританії відкриється різдвяний ринок на East Village E20. В рамках цього заходу буде організоване спеціальне місце, де любителі рослинності на обличчі зможуть перетворити бороду в святкову декорацію, що світиться, повідомляє boredpanda.

Щасливі лондонські хіпстери і ламберсексуали матимуть унікальну нагоду по-справжньому виділитися з натовпу, можна навіть сказати, засяяти новим світлом.

Звичайно, така ініціатива носить рекламний характер і має на меті привернути більше відвідувачів на святковий ринок. Але, як відомо, реклама – велика сила. І хто знає, можливо такий неординарний підхід бо прикрас бороди матиме несподіване продовження. І дуже можливо, що вже напередодні наступного Різдва ми зможемо побачити гірлянди для борід на вітринах і нашої країни…

.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *