8 порад, які не можна говорити незаміжнім дівчатам

Варто тобі необережно сказати, що тобі набридло бути однією, і на тебе тут же вивалять цілий самоскид рекомендацій з приводу того, як тобі знайти підходящого чоловіка, обкрутити його і взагалі що тобі робити з твоїм життям. Поради ці завжди одні й ті ж — і вони завжди шкідливі.

Давай ми тебе причепуримо і нафарбуємо

Це вони надивилися кіна про те, як сіру мишку ставлять на каблуки і вона одразу стає богинею сексу. У кінематографі мишка дякує добрій феї, а потім йде вечеряти з невеликим офшорним мільйонером. У жорстокій реальності за такі пасажі в пристойних будинках б’ють канделябрами. Тому що зробити таке — все одно що сказати: «Ти опудало, а я діва, зараз я тебе навчу жити». А це свинство.

Не тусуйся постійно з дівчатами, так ти нікого не зустрінеш

З дівчатами, які таке кажуть, тусуватися і правда не варто. А справжні бойові подруги — це твоя безцінна група підтримки і батарея, від якої ти заряджаєшся.

Ходи на побачення!

На які? Неважливо. Будь-які. З усіма. Якщо сто раз зварити пельмені, на сто перший в каструлі виявиться фуа-гра, тому що кількість завжди переростає в якість, чи не так?

Щоденні побачення з першим-ліпшим під руку шлаком мало того, що вбивають самооцінку — вони ще й висмоктують сили так, що будь-який сутінковий вампір позаздрить.

Роди дитину для себе, потім розберешся

Золоті слова! Взагалі кльово бути дитиною мами-одиначки, особливо такої, яка не просто одиначка, а самотня — тут якісна різниця, чуєш?

Ще крутіше самій стати такою мамою-одиначкою, бо самотність, помножена на загнаність, відчай і тривожність — це класно і весело.

Ну і ніколи не забувай: діток народжують в основному для того, щоб вирішити свої психологічні та екзистенційні проблеми. У будь-якій незрозумілій ситуації — народжуй.

Ходи туди, де багато чоловіків

Наприклад, на футбол, який ти в труні бачила, або на конференцію виробників полімерів. Стій, хлопай очима, кричи «Гол!», Коли забивають нашим — ну, щоб відразу було зрозуміло, що ти прийшла сюди з відчаю в надії хоч з кимось познайомитися.

Не ний, займися справою

Як добре, що є такі розумні порадники. А то ти вже всі байдики перебила, все груші перебила, від душі поколупалася в лівій ніздрі і взялася за праву. Раз ти одна — то вже зрозуміло, що тільки і знаєш, що в стелю плювати. Не засмучуй порадників, піди з головою в роботу, щоб точно звести до нуля всі шанси на особисте життя — якщо виходиш з офісу в 10 вечора, вже не до знайомств.

Радій, дурна — стільки свободи

А їй погано — у неї і чоловік, і дитина, і остогидлі ці сімейні канікули на проклятій цій Майорці. Ну нічого, все можна виправити — чоловіка можна кинути, дитину випустити в ліс, на волю. І насолоджуватися нарешті довгоочікуваною свободою. Куди простіше.

Припини вже бачити в кожному потенційного чоловіка

Роби вигляд, що тебе серйозні відносини не цікавлять ні в якому разі. Тільки пригоди на одну ніч. Зображуй веселу дівулю, яка штампа боїться, як вогню, попереджай з порога, що ти тільки переспати зайшла, на слові «любов» демонічно регочи. Ті, хто теж хочуть сім’ю і дітей (є такі, є) відразу зрозуміють, що ти — те, що треба.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *