7 програм для Android, які економлять заряд батареї

Сучасні гаджети через велику функціональність потребують потужніших акумуляторів. Часто штатні батареї не справляються із збільшеним навантаженням.  Пропонуємо додатки, які допоможуть заощадити заряд акумулятора.

 

1. Amplify Battery Extender

У смартфоні на фоновому режимі можуть працювати десятки різних програм. Amplify дозволяє керувати частотою і тривалістю пробуджень процесора. Додаток може заборонити програмам автоматичний запуск і заблокувати непотрібні системні сервіси. Цим самим заощадити час роботи пристрою без підзарядки.

2. Battery Doctor

Додаток має велику кнопку, що дозволяє швидко відключити ресурси, які розряджають акумулятор. Є можливість очищення кешу системи; перегляду докладної статистики використання батареї та перемикання профілів за розкладом. Battery Doctor не вміє автоматично знижувати частоту процесора пристрою. Він допомагає правильно заряджати смартфон — починати і закінчувати зарядку в оптимальний час, що значно продовжує термін служби батареї.

3. Battery Saver

Battery Saver пропонує зберігати енергію за рахунок обмеження частоти процесора. Користувач має лише вказати, наскільки відсотків хочете продовжити життя свого гаджета. Battery Saver знизить частоту процесора до необхідного рівня.

 

4. DU Battery Saver

Безкоштовний додаток вміє змушувати спати фонові процеси, і показувати докладну статистику використання ресурсів акумулятора, перемикати профілі економії енергії. Основна функція DU Battery Saver запускається натисканням на кнопку “Оптимізувати” на головному екрані . Додаток сканує пам’ять на предмет наявності сервісів, які споживають занадто багато енергії, і припиняє їх роботу. На екрані налаштування можна знайти “білий список”, призначений для важливих додатків начебто будильників.

5. Greenify

Розробники додатка створили спеціальну технологію, це дозволяє приспати встановлені програми, щоб вони не споживали енергію акумулятора. При цьому вони залишаються цілком працездатними і їх можна використати у будь-який момент. Недолік у Greenify один — для використання більшості функцій цього додатка потрібно root-доступ.

6. GSam Battery Monitor

За допомогою GSam Battery Monitor можна встановити тотальний контроль за використанням батареї. Ця програма надасть вам повну інформацію про всіх споживачах енергії, на підставі якої ви зможете прийняти заходи. Хоча сама по собі ця програма не вміє економити заряд, зібрані їй дані допоможуть вам знайти всі слабкі ланки, з-за яких батарея служить менше запланованого терміну.

7. Servicely

Servicely допоможе вам впоратися з тими програмами, фонові служби яких постійно будять процесор і даремно витрачають енергію батареї. Servicely працює у фоновому режимі і через визначені вами проміжки часу перевіряє список працюючих процесів і сервісів. Якщо знаходить ті, що внесені в блокувальний список, то вимикає їх. Для управління процесами програмі Servicely знадобиться надати root-доступ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *