5 речей в догляді за шкірою, від яких потрібно терміново відмовитися

Щоб шкіра завжди залишалася здоровою і красивою, потрібно правильно за нею доглядати. Про те, яким повинен бути ідеальний догляд за шкірою обличчя, ми вже розповідали. Сьогодні поговоримо про головних ворогів вашої шкіри – продуктах, які ми використовуємо і тим самим завдаємо шкоди своїй шкірі.

Секрети догляду

Секрети догляду

Існують речі, які протипоказано застосовувати на шкірі обличчя. І чим раніше ви про них дізнаєтеся, тим здоровіше і красивіше ваша шкіра буде в майбутньому. Нижче – п’ять речей в догляді за шкірою, від яких потрібно терміново відмовитися.

1. Скраби для обличчя

Напевно ви сильно здивувалися, побачивши цей продукт в списку заборонених. Не дивуйтеся, скраби дійсно не можна застосовувати в догляді за шкірою обличчя: вони сильно травмують шкіру (хоча ви цього не бачите) і роблять її більш грубою. Особливо сильно шкіру травмують скраби, в складі яких присутні великі абразивні частинки (наприклад, абрикосові кісточки) .На даний момент існує багато альтернатив скрабу для обличчя. Наприклад, засоби з AHA-кислотами, які підходять навіть сухій шкірі, або саліцилова кислота (BHA), яка ефективна для жирної і проблемної шкіри обличчя.

2. Мило

Будь-яке мило, навіть натуральне і то, яке призначене для обличчя, сильно висушує шкіру, руйнуючи її захисний шар. Воно дуже агресивно для шкіри обличчя (детально про те, як воно діє на шкірі ви можете ознайомитися в матеріалі про дігтярне мило). Тому радимо не користуватися милом і агресивними засобами для вмивання навіть якщо у вас дуже жирна шкіра обличчя – це не допоможе вам, а тільки зробить гірше.

3. Засмага

Якщо ви знаєте, що таке засмага і чим він шкодить шкірі, тоді ми спокійні – значить, ви знаєте, що засмагати взагалі не корисно. Тому шкіру потрібно ЗАВЖДИ захищати від сонця. Незалежно від того, в місті ви, або на відпочинку біля моря. Якщо ви кожен раз привозите додому шоколадну засмагу, через пару років не дивуйтеся раптовій появі пігментних плям на обличчі і тілі. Відразу ви їх не побачите, але через 5-10 років всі сонячні пошкодження шкіри дадуть про себе знати. Будь ласка, користуйтеся хорошим сонцезахисним кремом (для обличчя і для тіла).

4. Занадто активний догляд за шкірою обличчя

Залишити в спокої свою шкіру – геніальна порада, яку можна давати всім дівчаткам, починаючи з підліткового віку. Особливо цей пункт стосується власниць жирної та комбінованої шкіри. Ви тільки уявіть, як себе почуває шкіра, коли її кожен день скрабуют, по сто раз вмивають, а потім наносять кілька різних кремів на обличчя. Жах. Якщо раптом ви користуєтеся цілою лінійкою для проблемної / жирної шкіри, перейдіть на лінійку для нормальної, залишивши всього пару коштів для локального нанесення. Ось побачите, шкіра вас за це віддячить.

5. Рекомендації та відгуки в інтернеті

Знайти за відгуками хорошу туш для вій – це одне, а послухати хвалебні відгуки подруг на крем, і піти купити собі такий же – це зовсім інше. Рекомендації подружок – це добре, але при виборі нового догляду або чергового зволожуючого крему для обличчя потрібно прислухатися тільки до себе і своєї шкіри. У подружки або людини, відгук якого ви читаєте, зовсім інша шкіра з її відмінними рисами. Те, що підходить одній людині, може не підійти іншому, і навпаки. Саме ви є найкращим порадником для своєї шкіри. Тому стежте тільки за своїми відчуттями і реакцією шкіри, вивчайте компоненти і робіть висновки про те, що вам підходить, а що – ні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *