Їду вчора з роботи у 7 маршрутці. Даю водієві кошти, поки чекаю решту…Раптом чую як це невмите чудо,яке йменується водієм , починає кричати…

Їду вчора з роботи у 7 маршрутці. Даю водієві кошти, поки чекаю решту, підпрацьовую кондуктором.

Гроші передає багацько людей, тому не встигаю забрати своє.
Раптом чую як це невмите чудо,яке гордо йменується водієм автобуса, починає на мене кричати, щоб я забрав кошти і хамить при цьому.

Згадав, що від декількох людей вже чув скарги на його хамство. Сценарій його поведінки однаковий: він починає наїзди, коли думає, що пасажири довго забирають решту.

Це був якраз той випадок, коли зреагував на хамство миттєво, а не додумував сценарій відповіді вже потім. Друзі, не треба відповідати хамством на хамство, матом на мат. Просто підвищуєте голос і обіцяєте водієві у випадку, якщо його не попустить зателефонувати спочатку в управління, а потім безпосередньо Вакуленку.

Не знаю, може останнє прізвище на нього подіяло, однак решту зупинок він їхав тихо і навіть говорив пасажирам будь ласка.
А сама маршрутка-це еталонний приклад “виконання” меморандуму, починаючи з бидло-водія без належної форми, закінчуючи протіканням вікон.

P.S. Ледь не забув. Бісить, просто невимовно бісить, що ледь не всі у таких ситуаціях мовчать. Бо “стиль” поведінки цього недоводія поширювався не лише на мене.

Автор: Андрій Титок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *